3% знижка на все обладнання при замовленні через корзину
Категорії
Скинути
Ціна
Бренд
Мощность электрическая, кВт : 
Страна производитель : 
Ширина (нетто), мм : 
Подключение к электросети : 
Длина (нетто), мм : 
Высота (нетто), мм : 
Вес (нетто), кг : 

Тістоділитель

Відображати:
Сортування
Шановні покупці! На даний товар діє знижка, (персональну знижку уточнюйте у менеджера). Сфера ..
469,693.00грн.
Шановні покупці! На даний товар діє знижка, (персональну знижку уточнюйте у менеджера). Сфера ..
584,304.00грн.
Тістоділитель

Тістодільники

Тістоділительні машини - обладнання, яке використовується в пекарнях і кафе для поділу тесту на рівні частини. Такі апарати знайшли широке застосування як на великих підприємствах, так і в невеликих закладах.

Що таке тістодільник?

Експлуатація пристроїв дозволяє заощадити час, мінімізувати ручну працю і отримати рівні порції сировини для випічки. Заготовки виходять однакової маси і розміру, чого важко досягти вручну, використовуючи допоміжний кухонний інтвентарь, тістоміси і тісторозкатки для тіста. Завдяки цьому хлібобулочні вироби мають однакову вагу і відповідають стандартам.

Види дільників тіста

Різновиди обладнання пов'язані з функціями, які воно виконує. Апарат може бути:

  1. дільником;
  2. дільником з округлювачем;
  3. дільником - укладальної машини.

Дільник виконує одну головну функцію - ділить тісто на рівні частини. Тістоокруглювач справляється відразу з двома функціями - він розділяє масу і формує заготовки. Укладальні машини додатково можуть укладати заготовки, зроблені з сформованими ними ж частин. Всі ці агрегати відрізняються і за ціною, і за потужністю, і за сферою застосування.
Щоб вибрати відповідну модель округлювача для конкретного закладу, потрібно врахувати ряд технічних характеристик:

  1. продуктивність;
  2. потужність;
  3. габарити техніки;
  4. допустиму масу заготовок;
  5. похибка.

Орієнтуватися варто перш за все на масштаби виробництва. Якщо мова йде про невелику пекарні, то буде досить середніх показників. Мінімальна маса заготовки може становити кілька грамів, а в великих машинах це значення досягає декількох кілограмів. Чим важче заготовка, тим більша похибка допустима при її формуванні.
Якщо вам потрібно пристрій, здатний виконувати операції за лічені хвилини, воно повинно бути високопродуктивним. Потужність при цьому може залишатися середньої: на швидкості це не відіб'ється, а на споживанні електроенергії позначиться позитивно. Ви зможете отримати функціональне обладнання і заощадити.

Всі ці рекомендації повинні допомогти Вам при покупці і озброїти Вас необхідними знаннями для здійснення правильного вибору. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте який товар вибрати - зверніться в наш інтернет-магазин hrc.net.ua

Ваша кухня - наша турбота hrc.net.ua