3% знижка на все обладнання при замовленні через корзину
Категорії
Скинути
Ціна
Бренд

Кавомашини

Відображати:
Сортування
АКЦІЯ !!! При покупці професійної кавомашини CASADIO Undici A2, кавомолка ел. Quamar M80D в ПОДАРУНО..
125,999.00грн.
АКЦІЯ !!! При покупці професійної кавомашини CASADIO Undici S2, кавомолка ел. M80 AUTO в ПОДАРУНОК. ..
108,318.00грн.
Кавомашини

Кавомашини

На сьогоднішній день аромат кави доноситься з усіх кафе, а також витає в повітрі на вулицях міста. Весь шарм створюється завдяки професійним кавових машин. Таке обладнання не тільки дозволяє приготувати вишуканий і ароматну каву, але також створює атмосферу закладу, в яке хочеться повертатися.

Професійні кавомашини - ключ до ідеального кави

У кавовому бізнесі важливу роль після самої кави відводять професійної кавової машині. Вона є запорукою приготування якісної кави для відвідувачів будь-якого закладу. У класичних кавоварка встановлюються фильтродержатели, в які засипається мелений кави. Відповідно, до будь-якої з них необхідна кавомолка для подрібнення зерен кави і кавоварки для приготування американського кави і кави по-турецьки.

Промислові кавомашини для бару, кафе та ресторану розділяються на кілька категорій:

  1. ручні;
  2. автоматичні;
  3. напівавтоматичні;
  4. суперавтоматичних.

Суперавтоматичних машини купуються для використання в тих закладах, де представлений широкий асортимент напоїв. Наливаються вони в скляні келихи для кави, які, в свою чергу, можуть бути і для ірландського кави, для латте і кружка для кави. Вони самостійно дозують кількість кави і води, а також здатні працювати цілодобово. У них вбудовані кавомолка, капучинатор і насадка для збивання молока. Також вони безпосередньо підключені до водопроводу, тому для приготування кавових напоїв необхідно додатково встановити фільтр для очищення води. Автоматичні кавові машини готують одночасно кілька видів кавових напоїв. Для цього спеціальне відділення-бункер заповнюється зернами кави, виставляється необхідність напою, після чого машина автоматично починає працювати. Кавові-напівавтомати працюють з меншою кількістю функцій, ніж кавомашини-автомати, тому необхідно стежити за якістю помелу зерен і дозувати напої самостійно. Ручні кавові машини призначені для досвідчених бариста і кухарів.

Рекомендації по вибору професійної кавомашини

Для приготування відмінного еспресо або американо необхідно вибрати якісну кавоварку для кав'ярні. Перш за все, у кавового обладнання повинні бути всі насадки для приготування напоїв. Пристрій повинен гармоніювати з інтер'єром приміщення. Рекомендується вибирати кавомашини з металевим корпусом і з можливістю підключення до водопроводу. Також варто звертати увагу на наявність знімного контейнера для молока і автоматичної функції очищення. Варто вибирати ріжкове кавове устаткування, яке готує ароматні кавові напої за допомогою пари. Для кафе і закладів швидкого харчування підійдуть напівавтомати, а для ресторану преміум-класу - ручні моделі, оскільки в таких закладах каву готують вручну.

Всі ці рекомендації повинні допомогти Вам при покупці і озброїти Вас необхідними знаннями для здійснення правильного вибору. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте який товар вибрати - зверніться в наш інтернет-магазин hrc.net.ua

Ваша кухня - наша турбота hrc.net.ua